Kurumsal

otto hakkımızda
22
Years of experience
126
Happy clients
224
completed projects
16
design arwards

Firmamız,2011 yılında kurulmuş bir limited şirketidir.

Son yıllarda artan iş talebi ve büyümekte olan inşaat sektörü konusunda yaptığımız çalışmalar ,şirketin bilgi birikimi ve sahip olduğu uzman kadrosunu, inşaat,proje ve taahhüt alanında çalışmaya yöneltmiştir.

Otto312 Tasarım Danışmanlık İnşaat Ticaret Limited Şirketi kurumsal ve bireysel müşterilerden gelen talepler doğrultusunda standartlara uygun,bilimsel ve güvenilir mühendislik,inşaat ve taahhüt işleri hazırlayan bir şirkettir.

Bir çok kamu kuruluşu ve özel sektörde tamamladığı işler ile sektörde yer edinmiştir.

Şirketimiz yer aldığı bütün projeleri süratli ve kaliteli olarak bitirmeyi kendine ilke edinmiştir.Şirketimizin hedefi,önümüzdeki yıllarda da çalışma ve yatırımlarına hız ve hayat vererek sektördeki yerini daha da sağlamlaştırmaktadır.

Kurumsal Menü 2

otto misyon

Misyonumuz

01

Otto312,tüm taahhüt ve işletme projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmakta,en iyi kalite malzeme ve işçilik kullanarak projeleri zamanında tamamlamayı temel şirket polikitası olarak benimsemektedir.Misyonumuz,şirketimizin çalıştığı faaliyet alanlarında ulusal ve uluslararası yasa ve yönetmeliklere uygun çalışarak işveren/müşteri memnuniyetini sağlamak ve başarılarımızı devam ettirmektedir.

Teknik ve idari kadrolarında uzman kişilerin yer aldığı Otto312;tasarımda,projede,mimaride ve iş yönetiminde kaliteyi,insani ilişkileri ve güven duygusunu ön planda tutmayı başarmış ve müşteri memnuniyetini kayıtsız şartsız oluşturmayı amaç edinmiştir.

otto misyon

Vizyon

02

Dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalaradan biri olmak.

Çözüm

Ortaklarımız